Zbiory NAC on-line

poprzedni obraz
następny obraz
W wykonaniu Marcelli Sembrich-Kochańskiej: G.Verdi „Caro nome”-aria Gildy z I aktu opery Rigoletto // G. Rossini- „Una voce poco fa”-aria Rozyny z I aktu opery Cyrulik Sewilski // F.Chopin-pieśń Życzenie* W wykonaniu Adama Didura: K.M Weber-”No, nessun salvarti puo” aria z I aktu opery Wolny Strzelec // CH. Gounod ”Dio dll'or”-rondo Mefista z opery Faust // M. Musorgski-”Ballada o pchle // G. Meyerbeer ”Pif-paf”-aria z I  aktu opery Hugonoci W wykonaniu Janiny Korolewiczowey-Waydowej: St. Moniuszko „O mój dziaduniu”-piosenka Broni z I aktuopery Hrabina // J. Halevy „On nadejść ma”-aria Racheli z II aktu opery Żydówka*
W wykonaniu Tadeusza Leliwa:G. Orefice-duet z II aktu opery Chopin (J.Korolewicz-Waydowa i T. Leliwa) // G. Meyerbeer „Piękniejsze niż jutrzenki lica-romans Raula z I aktu opery Hugonoci.
Opis nagrania: W wykonaniu Marcelli Sembrich-Kochańskiej: G.Verdi „Caro nome”-aria Gildy z I aktu opery Rigoletto // G. Rossini- „Una voce poco fa”-aria Rozyny z I aktu opery Cyrulik Sewilski // F.Chopin-pieśń Życzenie* W wykonaniu Adama Didura: K.M Weber-”No, nessun salvarti puo” aria z I aktu opery Wolny Strzelec // CH. Gounod ”Dio dll'or”-rondo Mefista z opery Faust // M. Musorgski-”Ballada o pchle // G. Meyerbeer ”Pif-paf”-aria z I aktu opery Hugonoci W wykonaniu Janiny Korolewiczowey-Waydowej: St. Moniuszko „O mój dziaduniu”-piosenka Broni z I aktuopery Hrabina // J. Halevy „On nadejść ma”-aria Racheli z II aktu opery Żydówka* W wykonaniu Tadeusza Leliwa:G. Orefice-duet z II aktu opery Chopin (J.Korolewicz-Waydowa i T. Leliwa) // G. Meyerbeer „Piękniejsze niż jutrzenki lica-romans Raula z I aktu opery Hugonoci.
Data wydarzenia: 1970 - 1980
Miejsce:
Czas nagrania: 50 min
Hasła przedmiotowe:
Inne nazwy własne:
Producent nagrania: Polskie Nagrania / Muza
Autor:
Zespół: Zbiór nagrań dźwiękowych
Sygnatura: 33-P-4052
Pozostałe pozycje:
następny obraz następny obraz następny obraz następny obraz
Dodaj do ulubionych
Deklaracja dostępności
X

Znajdź nas na szukajwarchiwach.gov.pl – nowej wersji zmodernizowanego serwisu Szukaj w Archiwach!
Przeglądaj nasze zbiory online wzbogacone o tysiące nowych skanów!
Zapraszamy na szukajwarchiwach.gov.pl